Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Możliwość komentowania Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku została wyłączona

25.04.2024 r. w Przemyślu na stadionie „Juvenii” odbyły się powiatowe eliminacje ogólnopolskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Do rozgrywek w kategorii U-12 (kl. IV-V) zgłosiło się siedem reprezentacji: Olimp Stubno, SP Nehrybka, SP Medyka, Gmina Orły, Gmina Fredropol, Gmina Dubiecko, Pancerni Żurawica.

Zespoły podzielono na dwie grupy. Nasza ekipa w swojej grupie wygrała z Nehrybką 5: 2, z Huwnikami 12: 2, zremisowała z Bachórzcem i zajęła pierwsze miejsce w grupie. W finale ulegliśmy szkole z Orłów 0: 2, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Stanisław Kocełło, Jakub Głuszko, Marcel Górka, Szymon Mamrak, Bartosz Musak, Gracjan Puk, Alan Skarbiński, Jakub Szela, Maciej Tomaszewski.