Akcja charytatywna „Razem dla Frania”

      Możliwość komentowania Akcja charytatywna „Razem dla Frania” została wyłączona

„Razem dla Frania” to akcja charytatywna, która odbyła się dzisiaj w naszej szkole. Uczniowie chętnie i z wielkim entuzjazmem włączyli się w to dzieło, aby pomóc choremu chłopcu, Franciszkowi Karasiowi z Przemyśla, przekazując symboliczną cegiełkę na jego leczenie. Ten dzień był inny niż zwykle. Uczniowie zamiast lekcji uczestniczyli w przygotowanych konkursach, karaoke, quizie z wiedzy ogólnej i językowej, konkurencjach sportowych i wspólnych zabawach przy muzyce. Na młodszych uczniów czekały tzw. dmuchańce, popcorn i wata cukrowa (dozwolone tylko dziś). Poszczególne klasy, pod opieką wychowawców, przygotowały piękne plakaty o pomocy. Zwieńczeniem dzisiejszego dnia był koncert, przygotowany przez uzdolnionych muzycznie uczniów naszej szkoły. Dziękujemy pani Bernadecie Golik za przeprowadzenie zajęć ruchowych z naszymi uczniami i nagłośnienie dzisiejszej imprezy a wszystkim za wspaniałą zabawę. Warto pomagać!