Informacje dotyczące organizacji pracy szkoły od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku

      Możliwość komentowania Informacje dotyczące organizacji pracy szkoły od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku została wyłączona

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r., poz. 410) oraz koniecznością przygotowania nauczania zdalnego strona www.spmedyka.pl została przebudowana, mianowicie pojawiła się nowa zakładka ZDALNE NAUCZANIE. Znajdują się tam odnośniki do materiałów edukacyjnych polecanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz pliki umieszczane przez nauczycieli naszej szkoły dla uczniów. 

Nauczyciele będą umieszczać pliki oraz informację o których również wiadomość pojawi się w dzienniku elektronicznym w dziale ZADANIA DOMOWE.

informacje dla rodziców dotyczące organizacji pracy szkoły od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku

Uczniowie, którzy nie posiadają oprogramowania umożliwiającego wykonanie różnych zadań, proszeni są o kontakt z panem Markiem Podgórskim poprzez wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Przypominam, że strona do logowania do dziennika to:

https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminamedyka/

W przypadku problemów z zalogowaniem się do dziennika, uczniowie zobowiązani są do sprawdzenia folderów wszystkich przedmiotów w swojej klasie i oddziale czy nie pojawiło się coś nowego!